MEDITACE

Všechny obrázky, které Vás v galerii zaujmou, můžete využít i jako obrazy "meditativní". Tyto obrazy na Vás můžou působit pozitivně a harmonizačně, mohou Vám dodat energii. Na každého působí vybraný obraz jinak. Pro tento účel můžete obrazy jen klidně sledovat, zhluboka dýchat a soustředit se přitom na vjemy, které ucítíte v těle ( např. v srdci ve středu hrudi můžete cítit pocit tepla apod.),tak jak Vám to bude příjemné. Takto mohou mít pro Vás obrázky největší užitek.

Najdete zde některé vybrané obrázky ke zklidnění, rozjímání, zamyšlení, k meditaci. Obrazy mohou být doplněny i hudbou, pro hlubší prožitek, jiné jsou doplněny textem, s výkladem inspirace, vysvětlením, či básní. Některé jsou i beze slov, aby k Vám promlouvaly jen skrze záření barev.

Můžete se připojit také k aktuálním meditacím, které probíhají kolektivně každý den, za Zemi a nebo k meditacím s květinou, o kterých se můžete dozvědět i v části Květinové galerie.

Aktuální meditace

Modlitba za Zemi a za náš národ Každý den vždy v 21 hod meditace je aktuální

Další obrazy k meditaci

Pohár Světla

09.02.2020

Můžete se hlouběji ponořit do tónů i barev a chcete-li, můžete myslet na světlo, které Vás prostupuje..

         © 2010 - 2023

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky