O galerii

Pro hlubší prožitek a relaxaci můžete nejprve zklidnit mysl, hlouběji dýchat, zaměřit se na Vaše nitro, např. na střed Vaší hrudi - na Vaše srdce. V tomto rozpoložení se dívejte na vybrané obrazy delší dobou, mohou Vám tak přinést větší užitek, mohou Vám tak předat stejné vjemy, které jsem prožívala při jejich tvorbě.

Obrázky vytvářím s vnitřním záměrem a přáním, aby Vám mohli přinést nejen radost, ale také energii, uvolnění a povznesení od všedních starostí do prostoru harmonie, který je ve Vás. Věřím, že zde najdete obrázek který Vás osloví, který jsem nakreslila také právě pro Vás. Přeji Vám příjemnou prohlídku.

 Galerii si můžete prohlédnout zde.


V této obrazové galerii si můžete prohlédnout kresby, které vznikají postupně od roku 2010. Kreslení se věnuji pro radost druhým, je pro mne prostředkem zachycení vnitřního světa a života, který tak mohu sdílet s ostatními. Techniku, kterou používám, jsem si vyvinula a spontánně při kresbě objevila. Používám převážně suchý pastel, ale i jiné kombinované formy tvorby. Kresba je pro mne tajemstvím, které stále odhaluji. Obrazy kreslím většinou v rozpoložení, kdy čerpám z hlubšího prostoru v sobě, z "prostoru srdce", odkud pramení všechna má inspirace a krása, kterou objevuji.

Více o vzniku této tvorby se můžete dozvědět zde.         © 2010 - 2023

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky